Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Władze Izby Notarialnej w Łodzi

poprzednich kadencji

 

I kadencja 1991-1994

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

Włodzimierz OLEK (Pabianice)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Aleksander JAGODZIŃSKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Grażyna SZYMAŃSKA (Zgierz)

3. Członkowie:

Grzegorz BŁASZCZYK (Piotrków Tryb.)

Waldemar BARTOSIEWICZ (Sieradz)

Adam BOŻYKOWSKI (Żyrardów)

Maria JACKOWSKA (Ostrów Wlkp.)

Stanisław WÓJCIK (Łowicz)

od 1992 (wybory uzupełniające) Janina GÓRECKA

 

III. Rzecznik Sądu Dyscyplinarnego

Katarzyna Ramecka - Nastarowicz (Łódź)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Andrzej Szereda (Łódź)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Sabina Paprocka (Poddębice)

2. Jolanta Rychter (Bełchatów)

3. Joanna Sińska (Łódź)

4. Gabriela Specht (Łódź)

5. Wojciech Rutkowski (Rawa Mazowiecka) - Przewodniczący

 

II kadencja 1994-1997

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

Włodzimierz OLEK (Pabianice)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Aleksander JAGODZIŃSKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Grzegorz SZAFRUGA (Łódź)

3. Członkowie:

Adam BOŻYKOWSKI (Żyrardów)

Grzegorz BŁASZCZYK (Piotrków Tryb.)

Andrzej ZIÓŁKOWSKI (Ostrzeszów)

Mariola SERWATKA (Piotrków Tryb.)

Grażyna SZYMAŃSKA (Zgierz)

 

III. Rzecznik Sadu Dyscyplinarnego

Katarzyna Ramecka - Nastarowicz (Łódź)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Daniel Kapituła (Łódź)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Sabina Paprocka (Poddębice)

2. Andrzej Maik (Łowicz)

3. Maria Kubera-Chowańska (Kępno)

4. Joanna Sińska (Łódź)

5. Gabriela Specht (Łódź)

6. Krystyna Jamińska - Ziomka (Łódź) - Przewodnicząca

 

III kadencja 1997 - 2000

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

Włodzimierz Olek (Pabianice)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Aleksander JAGODZIŃSKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Adam BOŻYKOWSKI (Żyrardów)

3. Członkowie:

Hanna JANKOWSKA (Sieradz)

Danuta BYSTRZYCKA (Bełchatów)

Małgorzata KOWALCZYK (Piotrków Tryb.)

Grażyna SZYMAŃSKA (Zgierz)

Teresa WROCŁAWSKA (Zgierz)

 

III. Rzecznik Sądu Dyscyplinarnego

Katarzyna Ramecka - Nastarowicz (Łódź)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Daniel Kapituła (Łódź)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Sabina Paprocka (Poddębice)

2. Jolanta Rychter (Bełchatów)

3. Joanna Sińska (Łódź)

4. Gabriela Specht (Łódź)

5. Wojciech Rutkowski (Rawa Mazowiecka) - Przewodniczący

 

IV kadencja 2000-2003

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

   Włodzimierz OLEK (Pabianice)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Aleksander JAGODZIŃSKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Grzegorz BŁASZCZYK (Piotrków Tryb.)

3. Członkowie:

Wiesław GRABAREK (Sochaczew)

 od 2001 (wybory uzupełniające) Krystyna MAJKA (Łowicz)

Zofia KRÓL (Łódź)

Małgorzata KOWALCZYK (Piotrków Tryb.)

Grażyna SZYMAŃSKA (Zgierz)

Teresa WROCŁAWSKA (Zgierz)

 

III. Rzecznik Dyscyplinarny

Katarzyna Ramecka - Nastarowicz (Łódź)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Andrzej Szereda (Łódź)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Sabina Paprocka (Poddębice)

2. Jolanta Rychter (Bełchatów)

3. Joanna Sińska (Łódź)

od 2001 (wybory uzupełniające) Grażyna Rymdejko (Łódź)

4. Gabriela Specht (Łódź)

5. Wojciech Rutkowski (Rawa Mazowiecka) - Przewodniczący

 

V kadencja 2003-2006

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

Janusz KOZŁOWSKI (Łódź)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Aleksander JAGODZIŃSKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Stanisław KALUSIŃSKI (Kutno)

3. Członkowie:

Zofia KRÓL (Łódź)

Andrzej SZEREDA (Łódź)

Elżbieta SZPUNT (Pleszew)

Teresa WROCŁAWSKA (Zgierz)

Barbara ZDUŃCZYK–MATCZAK (Brzeziny)

od 2005 (wybory uzupełniające) Grzegorz BŁASZCZYK (Piotrków Tryb.)

Radosław KANIECKI (Łódź)

 

III. Rzecznik Dyscyplinarny

Irena Sułkowska – Słomka (Rawa Mazowiecka)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Marianna Fijałkowska (Rawa Mazowiecka)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Danuta Bystrzycka (Bełchatów)

2. Andrzej Maik (Łowicz)

3. Krystyna Majka (Łowicz)

4. Sabina Paprocka (Poddębice)

5. Wojciech Rutkowski (Brzeziny)

6. Mariusz Wróblewski (Łódź) - Przewodniczący

 

VI kadencja 2006-2009

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

Janusz KOZŁOWSKI (Łódź)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Aleksander JAGODZIŃSKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Zofia KRÓL (Łódź)

3. Członkowie:

Krystyna MAJKA (Łowicz)

Andrzej SZEREDA (Łódź)

Krystyna PACHOLSKA (Łęczyca)

Teresa WROCŁAWSKA (Zgierz)

Maria KUBERA - CHOWAŃSKA (Kępno)

Grzegorz BŁASZCZYK (Piotrków Tryb.)

Radosław KANIECKI (Łódź)

 

III. Rzecznik Dyscyplinarny

Irena Sułkowska – Słomka (Rawa Mazowiecka)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Jolanta Rychter (Bełchatów)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Wiesława Wejder - Gałkowska (Bełchatów)

2. Andrzej Maik (Łowicz)

3. Artur Strzępek (Łódź)

4. Sabina Paprocka (Poddębice)

5. Wojciech Rutkowski (Brzeziny)

6. Mariusz Wróblewski (Łódź) - Przewodniczący

 

VII kadencja 2009-2012

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

   Grzegorz BŁASZCZYK (Piotrków Tryb.)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Radosław KANIECKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Janusz KOZŁOWSKI (Łódź)

3. Członkowie:

Waldemar BARTOSIEWICZ (Sieradz) - do 10.2010 r.

Aleksandra CHMIEL (Żyrardów) - od 03.2011 (wybory uzupełniające)

Teresa DYBALSKA (Opoczno)

Waldemar JEZIORSKI (Zgierz)

Iwona KARASIAK (Wieluń)

Małgorzata KOWALCZYK (Piotrków Tryb.)

Maria KUBERA-CHOWAŃSKA (Kępno)

Małgorzata NIERYCHŁA (Łódź)

 

III. Rzecznik Dyscyplinarny

Irena SUŁKOWSKA – SŁOMKA (Rawa Mazowiecka)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Jolanta RYCHTER (Bełchatów)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Wiesława WEJDER - GAŁKOWSKA (Bełchatów)

2. Andrzej MAIK (Łowicz)

3. Artur STRZĘPEK (Łódź)

4. Sabina PAPROCKA (Poddębice)

5. Wojciech RUTKOWSKI (Brzeziny)

6. Mariusz WRÓBLEWSKI (Łódź) - Przewodniczący

 

VIII kadencja 2012-2015

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

   Grzegorz BŁASZCZYK (Piotrków Tryb.)

 

II. Rada Izby Notarialnej

1. Prezes: Radosław KANIECKI (Łódź)

2. Wiceprezes: Janusz KOZŁOWSKI (Łódź)

3. Członkowie:

Aleksandra CHMIEL (Żyrardów)

Iwona KARASIAK (Wieluń)

Małgorzata KOWALCZYK (Piotrków Tryb.)

Maria KUBERA-CHOWAŃSKA (Kępno)

Krystyna MAJKA (Łowicz)

Małgorzata NIERYCHŁA (Łódź)

Aleksander SZYMAŃSKI (Łódź)

Elżbieta WIEPRZKOWICZ (Skierniewice)

Beata WOJCIESKA (Kalisz)

 

III. Rzecznik Dyscyplinarny

Józef Alojzy STEFAŃCZYK (Łódź)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Jolanta RYCHTER (Bełchatów)

 

V. Sąd Dyscyplinarny

1. Andrzej GRUSZKA (Tuszyn)

2. Anna KASZEWSKA (Płock)

3. Andrzej MAIK (Łowicz)

4. Wojciech RUTKOWSKI (Brzeziny)

5. Artur STRZĘPEK (Łódź)

6. Wiesława WEJDER-GAŁKOWSKA (Bełchatów)

7. Mariusz WRÓBLEWSKI (Łódź)

 

IX kadencja 2015-2018

 

I. Przedstawiciel Izby w Krajowej Radzie Notarialnej

Zbigniew Popłonkowski notariusz w Płońsku

 

II. Rada Izby Notarialnej w Łodzi

1. Prezes Aleksander Szymański notariusz w Łodzi

2. Wiceprezes Aleksandra Chmiel notariusz w Żyrardowie

3. Członkowie: Jolanta Demczyszyn notariusz w Sochaczewie

Włodzimierz Fijałkowski notariusz w Łodzi

Waldemar Jeziorski notariusz w Zgierzu

Radosław Kaniecki notariusz w Łodzi

Małgorzata Kowalczyk notariusz w Piotrkowie Tryb.

Janusz Kozłowski notariusz w Łodzi

Maria Kubera-Chowańska notariusz w Kępnie

Krystyna Majka notariusz w Łowiczu

Małgorzata Nierychła notariusz w Łodzi

 

III. Rzecznik Dyscyplinarny

Józef Alojzy Stefańczyk notariusz w Łodzi / Zbigniew Jacek Lipke notariusz w Łodzi (od 19 marca 2016 roku)

 

IV. Członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Jolanta Rychter notariusz w Bełchatowie

 

V. Sąd Dyscyplinarny

Dorota Dalkiewicz-Jagiełło notariusz w Radomsku

Wiesław Grabarek notariusz w Sochaczewie

Andrzej Gruszka notariusz w Tuszynie

Andrzej Maik notariusz w Łowiczu

Sabina Paprocka notariusz w Poddębicach

Wojciech Rutkowski notariusz w Żyrardowie

Artur Strzępek notariusz w Łodzi

Jarosław Twardowski notariusz w Łodzi/ Anna Bald notariusz w Łodzi (od 25 marca 2017 roku)

Mariusz Wróblewski notariusz w Łodzi

 

VI. Komisja Kontroli Izby

Iwona Karasiak notariusz w Wieluniu

Dariusz Rodecki notariusz w Kaliszu

Elżbieta Wieprzkowicz notariusz w Skierniewicach

 

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.