Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Zgierz

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Barbara Jeziorska

95-100 Zgierz, ul. P. Skargi 2

tel. 42 716 29 84, tel/fax 42 719 08 19

email: barbara.jeziorska@notariusze.lodz.pl

 

Waldemar Jeziorski

95-100 Zgierz, ul. P. Skargi 2

tel. 42 716 80 59

email: waldemar.jeziorski@notariusze.lodz.pl

 

Aleksandra Kominiak

95-100 Zgierz, Plac J. Kilińskiego 9

tel. 42 717 15 40

email: aleksandra.kominiak@notariusze.lodz.pl

 

Adam Kozerski

95-100 Zgierz, Pl. Jana Pawła II 3

tel. 42 716 55 64, 694 567 809

email: notariusz.zgierz@wp.pl

email: adam.kozerski@notariusze.lodz.pl

 

Bartosz Krawczyk

95-100 Zgierz, ul. A. Struga 23 lok. 602

tel. 42 714 02 40, tel/fax 42 714 02 41, tel. kom. 791 584 042

www.notariuszwzgierzu.pl

email: not.bartoszkrawczyk@gmail.com

email: bartosz.krawczyk@notariusze.lodz.pl

 

Marcin Kubiak

95-100 Zgierz, ul. Długa 33

tel. 42 716 44 02, 506 387 516

email: notariusz.kubiak@gmail.com

email: marcin.kubiak@notariusze.lodz.pl

 

Angelika Kuropatwa

95-100 Zgierz, ul. Długa 5 lok. XI

tel. 42 236 27 00, kom. 734 123 811

email: angelika.kuropatwa@notariusze.lodz.pl

 

Monika Myłyk-Kuzdak

95-100 Zgierz, Plac J. Kilińskiego 4 lok. 4

tel. 42 717 42 76

email: monika.mylyk-kuzdak@notariusze.lodz.pl

 

Hanna Rybka

95-100 Zgierz, ul. Długa 44/46 lokal nr 10

tel. 42 715 40 03

email: hanna.rybka@notariusze.lodz.pl

 

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.