Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Płock

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Zofia Bałdowska

09-400 Płock, ul. Małachowskiego 4

tel. 24 262 24 55

email: zofia.baldowska@notariusze.lodz.pl

 

Barbara Macuga i Hanna Banucha

Spółka Cywilna

09-402 Płock, ul. J. Kwiatka nr 8 lok. 10

tel/fax 24 262 24 94

email: hanna.banucha@notariusze.lodz.pl

email: barbara.macuga@notariusze.lodz.pl

 

Aneta Jodko

09-400 Płock, Pl. Narutowicza 1 lok. 5

tel/fax 24 364 99 97

email: aneta.jodko@notariusze.lodz.pl 

 

Anna Kaszewska

09-402 Płock, ul. Królewiecka 22

tel/fax. 24 268 81 70

email: anna.kaszewska@notariusze.lodz.pl

 

Magdalena Kozłowska

09-402 Płock, Pl. Obrońców Warszawy 1 lok.2

tel/fax. 24 366 66 25

email: magdalena.kozlowska@notariusze.lodz.pl

 

Wiesława Krysiuk

09-400 Płock, Pl. Obrońców Warszawy 2 lok.2

tel. 24 264 51 58

email: wieslawa.krysiuk@notariusze.lodz.pl

 

Zbigniew Nycz

09-404 Płock, ul. Małachowskiego 4 lok. 1A

tel./fax 24 264 03 33

email: zbigniew.nycz@notariusze.lodz.pl

 

Artur Omelan

09-400 Płock, Stary Rynek 13

tel/fax 24 262 08 21

email: artur.omelan@notariusze.lodz.pl

 

Marzenna Ewa Romanowska i Grażyna Stępień-Dygowska

Spółka Cywilna

09-400 Płock, ul. Kazimierza Wielkiego 9

tel. 24 367 40 60, fax 24 367 40 70

email: marzenna.romanowska@notariusze.lodz.pl

email: grazyna.stepien-dygowska@notariusze.lodz.pl

 

Marcin Szczepaniak i Wojciech Czarnomski

Spółka Cywilna

09-402 Płock, ul. Synagogalna 4 lok. 9

tel/fax 24 366 94 70, tel. 606 104 595, 662 011 006

email: marcin.szczepaniak@notariusze.lodz.pl

email: wojciech.czarnomski@notariusze.lodz.pl

 

Jakub Szczepański

09-400 Płock, Pl. Stary Rynek 7 lok. 2

tel/fax 24 366 88 01

email: jakub.szczepanski@notariusze.lodz.pl

 

Grażyna Terlecka

09-402 Płock, ul. Kwiatka 20 lok. 4

tel. 24 264 53 78

email: grazyna.terlecka@notariusze.lodz.pl

 

Magdalena Włodarczyk

09-402 Płock, ul. Kościuszki 1 pok. 105

tel. 24 367 47 24

email: magdalena.wlodarczyk@notariusze.lodz.pl

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.