Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Piotrków Trybunalski

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Grzegorz Błaszczyk

97-300 Piotrków Tryb., ul. Toruńska 6

tel/fax 44 647 47 64

email: grzegorz.blaszczyk@notariusze.lodz.pl

 

Sylwia Hajniak

97-300 Piotrków Tryb., ul. Słowackiego 16

tel. 695 578 725

email: sylwia.hajniak@notariusze.lodz.pl

 

Anna Juszczęć-Teleman

97-300 Piotrków Tryb., ul. Dąbrowskiego 20

tel. 44 647 24 43

email: anna.juszczec-teleman@notariusze.lodz.pl

 

Małgorzata Kowalczyk

97-300 Piotrków Tryb., ul. Toruńska 6

tel. 44 647 03 99

email: mail@kancelaria.pilicka.pl

email: malgorzata.kowalczyk@notariusze.lodz.pl

 

Małgorzata Książek

97-300 Piotrków Tryb., ul. Dąbrowskiego 17 lok.8

tel/fax 44 681 84 34, kom 603 786 806

email: malgorzata.ksiazek@notariusze.lodz.pl

 

Daria Marek

97-300 Piotrków Tryb., ul. Słowackiego 20

tel. 44 789 09 54, fax 44 789 09 44

email: daria.marek@notariusze.lodz.pl

 

Agata Teleman

97-300 Piotrków Tryb., ul. Sienkiewicza 13

tel 885 888 835, fax 44 737 89 66

email: agata.teleman@notariusze.lodz.pl

 

Radosław Teleman

97-300 Piotrków Tryb., ul. Sienkiewicza 13

tel 885 888 835, fax 44 737 89 66

email: radoslaw.teleman@notariusze.lodz.pl

 

Justyna Tomasik-Lasota

97-300 Piotrków Tryb., ul. Toruńska 2A lok. 8

tel./fax 44 646 10 82

email: justyna.tomasik@notariusze.lodz.pl

 

Ewa Teleman-Bajer

97-300 Piotrków Tryb., ul. Dąbrowskiego 20

tel. 44 647 24 43

email: ewa.teleman-bajer@notariusze.lodz.pl

 

Mariola Serwatka

97-300 Piotrków Tryb., ul. Toruńska 6

tel/fax 44 647 69 98

email: mariola1960@op.pl

email: mariola.serwatka@notariusze.lodz.pl

 

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.