Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Łódź

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Małgorzata Badowska

90-423 Łódź, ul. Piotrkowska 89 lok. 16A i 17A

tel. 42 636 62 74

www.notariuszwlodzi.pl

email: notariuszbadowska@go2.pl

email: malgorzata.badowska@notariusze.lodz.pl

 

Anna Bald

90-365 Łódź, ul. Tymienieckiego 7

tel. 42 680 06 70

email: anna.bald@notariusze.lodz.pl

 

Katarzyna Borten, Rafał Jabłoński

Spółka Cywilna

90-139 Łódź, ul. Narutowicza 94 lok. 3

tel. 42 630 06 34, 42 209 31 29, fax 42 209 35 62

www.borten.pl

email: katarzyna.borten@notariusze.lodz.pl

email: rafal.jablonski@notariusze.lodz.pl

 

Piotr Czarnecki

90-430  Łódź, ul. Piotrkowska 122

tel. 42 636 97 49, tel/fax 42 636 97 47

email: notariusz.czarnecki@wp.pl

email: piotr.czarnecki@notariusze.lodz.pl

 

Anna Domańska

90-612  Łódź, ul. Gdańska 54 lok. 204

tel. 514 578 290

email: anna.domanska@notariusze.lodz.pl

 

Włodzimierz Fijałkowski

91-415 Łódź, Pl. Wolności 12

tel/fax 42 632 70 78, fax 42 631 18 71

email: wlodzimierz.fijalkowski@notariusze.lodz.pl

 

Bogna Gałązka-Mikina

90-441 Łódź, Al. Mickiewicza 15/21

tel. 42 636 72 72, tel/fax 42 636 09 56

www.bogna-galazka-mikina.pl

email: bogna_galazka_mikina@onet.pl

email: bogna.galazka-mikina@notariusze.lodz.pl

 

Grzegorz Gawior

90-135 Łódź, ul. Narutowicza 40 lok. 4A (II piętro)

tel. 42 239 45 63, 505 188 329

email: grzegorz.gawior@notariusze.lodz.pl

 

Anna Goździalska

90-269 Łódź, ul. Piotrkowska 16

tel. 42 632 20 81

email: anna.gozdzialska@notariusze.lodz.pl

 

Edyta Grabowska

90-406 Łódź, ul. Piotrkowska 19

tel. 42 632 35 10, fax 42 632 35 94

email: not.grabowska@wp.pl 

email: edyta.grabowska@notariusze.lodz.pl  

 

Agnieszka Grosicka

90-002 Łódź, ul. Tuwima 22/26

tel. 42 663 43 65

email: agnieszka.grosicka@notariusze.lodz.pl  

 

Agnieszka Grzejszczak, Anna Sejdak

Spółka Cywilna

90-422 Łódź, ul. Piotrkowska 69 (lewa oficyna I piętro)

tel. 42 630 63 02, kom. 608 662 379, 530 770 584

www.lodz-notariusz.com

email: grzejszczak@lodz-notariusz.com

email: sejdak@lodz-notariusz.com

email: agnieszka.grzejszczak@notariusze.lodz.pl

email: anna.sejdak@notariusze.lodz.pl

 

Daria Jackowska

91-204 Łódź, ul. Traktorowa 126 lok. 104

tel. 42 254 27 87, kom. 605 634 433

www.notariusz-jackowska.pl

email: sekretariat@notariusz-jackowska.pl

email: daria.jackowska@notariusze.lodz.pl

 

Dorota Kalsztein

90-443 Łódź, Al. Mickiewicza 11 lok. 3

tel/fax 42 636 39 58, 42 636 39 70

email: kalszteinnot@pnet.pl

email: dorota.kalsztein@notariusze.lodz.pl

 

Radosław Kaniecki

90-437 Łódź, Al. Kościuszki 80/82

tel. 42 637 79 32, tel/fax 42 637 67 92

email: radoslaw.kaniecki@notariusze.lodz.pl

 

Dominik Jan Kaszyński, Jakub Skoneczny

Spółka Cywilna

90-105 Łódź, ul. Piotrkowska 60

tel. 42 672 59 43, tel/fax 42 630 50 85

www.notariuszwlodzi.com.pl

email: dominik.kaszynski@notariusze.lodz.pl

email: jakub.skoneczny@notariusze.lodz.pl

 

Kancelaria Notarialna Julita Klepaczko notariusz,

Piotr Klepaczko notariusz, Spółka Cywilna

90-212 Łódź, ul. Sterlinga 27/29

tel/fax 42 632 13 37, tel. 42 630 57 37

email: jklepaczko@interia.pl

email: julita.klepaczko@notariusze.lodz.pl

email: piotr.klepaczko@notariusze.lodz.pl

 

Anna Kopczyńska

91-415 Łódź, Pl. Wolności 5

tel. 42 630 21 09, tel/fax 42 639 72 31

email: anna.kopczynska@notariusze.lodz.pl

 

Piotr Kotecki

90-270 Łódź, ul. Piotrkowska 4 lok. 1

tel. 42 207 80 96, kom. 664 725 357

www.notariuszkotecki.pl

email: kancelaria@notariuszkotecki.pl

email: piotr.kotecki@notariusze.lodz.pl

 

Janusz Kozłowski

90-418 Łódź, Al. Kościuszki 39

tel. 42 630 37 36, tel/fax 42 632 00 77, fax 42 631 19 56

www.kancelaria-kozlowski.pl

email: janusz.kozlowski@notariusze.lodz.pl

 

Magdalena Krakowińska

90-319 Łódź, ul. Wigury 14, lok. 1

tel. 42 670 01 01, 600 393 075

email: magdalena.krakowinska@notariusze.lodz.pl

 

Joanna Krasińska

90-244 Łódź, ul. Jaracza 106/108

tel. 42 307 04 15, tel/fax 42 657 10 16

www.notariuszlodz.com

email: krasinska.notariusz@gmail.com

email: joanna.krasinska@notariusze.lodz.pl

 

Małgorzata Król 

90-539 Łódź, ul. Żwirki 19

tel. 42 636 66 77, fax 42 636 97 97

www.mzkrol.pl

email: notariusz@mzkrol.pl

email: malgorzata.krol@notariusze.lodz.pl

 

Piotr Król 

90-539 Łódź, ul. Żwirki 19

tel. 42 636 66 77, fax 42 636 97 97

email: kancelaria@piotrkrol.net

email: piotr.krol@notariusze.lodz.pl

 

Zofia Król, Tomasz Król

Spółka Cywilna

90-062 Łódź, ul. Piotrkowska 134 lok. 3

tel. 42 632 33 77, tel. 42 633 05 46, kom. 784 000 106, fax 42 630 36 64

www.tomaszkrol.com.pl

email: zofia.krol@nis.pl

email: zofia.krol@notariusze.lodz.pl

email: tomasz.krol@notariusze.lodz.pl

  

Piotr Lelental

90-135 Łódź, ul. Narutowicza 24 lok.17

tel/fax 42 633 47 66

email: lelental@ld.home.pl

email: piotr.lelental@notariusze.lodz.pl

 

Weronika Lendla i Barbara Różańska-Filipczak

Spółka Cywilna

90-606 Łódź, ul. 6 Sierpnia 5

tel. 42 673 53 68, kom. 600 947 867

www.rejent24.pl

email: kancelaria@rejent24.pl

email: weronika.lendla@notariusze.lodz.pl

email: barbara.rozanska-filipczak@notariusze.lodz.pl

 

Jan Franciszek Lewek

90-132 Łódź, ul. Narutowicza 69 lok.5

tel. 42 678 00 11

www.notariusz-lewek.pl

email: kancelaria@notariusz-lewek.pl

email: jan.lewek@notariusze.lodz.pl

 

Zbigniew Lipke

90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 55

tel. 42 633 08 96, 42 632 25 71, fax 42 632 20 57

email: zjlipke@interia.pl

email: zbigniew.lipke@notariusze.lodz.pl

 

Elżbieta Lodzińska

93-578 Łódź, ul. Wróblewskiego 18

tel. 42 684 31 85, fax 42 681 57 68

email: elzbieta.lodzinska@notariusze.lodz.pl

 

Zuzanna Lucińska

90-441 Łódź, Al. Kościuszki 101

tel. 42 207 33 44, 536 201 101

www.zuzannalucinska.pl

email: notariusz.lucinska@gmail.com

email: zuzanna.lucinska@notariusze.lodz.pl

 

Wojciech Mieczkowski i Agnieszka Wróblewska

Spółka Cywilna

90-418 Łódź, Al. Kościuszki 3

tel/fax 42 630 06 35

email: wmnotariusze@gmail.com 

email: wojciech.mieczkowski@notariusze.lodz.pl 

email: agnieszka.wroblewska@notariusze.lodz.pl 

 

Przemysław Milo

90-251 Łódź, ul. Jaracza 72A  lok. 7

tel. 42 678 40 70, 693 022 072, 695 392 994

www.notariuszmilo.pl

email: kancelaria@notariuszmilo.pl

email: przemyslaw.milo@notariusze.lodz.pl

 

Anna Narolska

90-007 Łódź, Pl. Komuny Paryskiej 1 lok. 3

tel. 42 663 03 66, kom. 609 180 360

email: anna.narolska@notariusze.lodz.pl

 

Małgorzata Nierychła

90-114 Łódź, ul. Sienkiewicza 15

tel. 42 636 60 75, fax 42 632 14 95

www.nierychla.pl

email: notariusz@nierychla.pl

email: malgorzata.nierychla@notariusze.lodz.pl

 

Anna Oskaldowicz

90-303 Łódź, ul. Brzeźna 12 lok. 4

tel. 42 637 05 92

www.notariusz.lodz.pl

email: anna.oskaldowicz@notariusze.lodz.pl

 

Anna Osman-Sorek

91-003 Łódź, ul. Piwna 3 lok. 3

kom. 604 509 474 tel/fax 42 656 30 00

www.notariusz-lodz.eu

email: osmansorek@wp.pl

email: anna.osman-sorek@notariusze.lodz.pl

 

Barbara Pawlak

90-130 Łódź, ul. Narutowicza 53

tel. 42 678 27 78, tel/fax 42 678 07 78

email: barbara.pawlak@notariusze.lodz.pl

nieczynna do dnia 30 czerwca 2015 roku

 

Katarzyna Ramecka-Nastarowicz

90-456 Łódź, ul. Piotrkowska 233

tel. 42 632 27 87, 42 637 09 50

email: katarzyna.ramecka-nastarowicz@notariusze.lodz.pl

 

Aleksandra Ramięga

91-059 Łódź, ul. Zgierska 42A, lok. 1

tel/fax 42 207 77 96, tel. 691 388 083

email: notariusz@ramiega.eu

email: aleksandra.ramiega@notariusze.lodz.pl

 

Grażyna Rymdejko

90-456 Łódź, ul. Piotrkowska 233

tel. 42 632 27 87, 42 637 09 50

email: grazyna.rymdejko@notariusze.lodz.pl

 

Andrzej Sierociński

90-105 Łódź, ul. Piotrkowska 56 lok. 1

tel. 42 633 55 81

email: andrzej.sierocinski@notariusze.lodz.pl

 

Anna Siwińska

90-419 Łódź, Al. Kościuszki 8

tel. 42 633 32 15, fax 42 633 73 13

email: annasiwinska@poczta.onet.pl

email: anna.siwinska@notariusze.lodz.pl

  

Ewa Sługocka

90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 121 lok.3

tel/fax 42 630 48 38, kom. 609 588 508

email: ewa.slugocka.notariusz@onet.eu

email: ewa.slugocka@notariusze.lodz.pl

 

Katarzyna Sobańska-Tiutiunik i Aleksander Szymański

Spółka Cywilna

90-602 Łódź, ul. Zielona 25 lok. 2

tel/fax 42 632 00 44

email: katarzyna.sobanska-tiutiunik@notariusze.lodz.pl

email: aleksander.szymanski@notariusze.lodz.pl

 

Katarzyna Starzyńska-Jaszecka

92-530 Łódź, ul. B. Bartoka 72

tel. 42 279 66 33, 662 266 169

email: katarzyna.starzynska-jaszecka@notariusze.lodz.pl

 

Józef Alojzy Stefańczyk

90-427 Łódź, Al. Kościuszki 40 lok. 10

tel/fax 42 611 28 69

email: jozef.stefanczyk@notariusze.lodz.pl

 

Krystyna Stefańska

90-441 Łódź, Al. Kościuszki 123 p.404

tel. 42 636 30 45

email: krystyna.stefanska@notariusze.lodz.pl

 

Iwona Szabelska i Artur Strzępek

Spółka Cywilna

90-063 Łódź, ul. Piotrkowska 152 lok. 6

tel. 42 636 49 20, 42 636 46 27, fax 42 636 66 50

www.donotariusza.pl

email: notisz@profektus.com.pl

email: notast@profektus.com.pl

email: iwona.szabelska@notariusze.lodz.pl

email: artur.strzepek@notariusze.lodz.pl

 

Elżbieta Szafruga i Grzegorz Szafruga

Spółka Cywilna

90-441 Łódź, Al. Kościuszki 99

tel. 42 637 77 88, tel/fax 42 637 70 10

email: elzbieta.szafruga@notariusze.lodz.pl

email: grzegorz.szafruga@notariusze.lodz.pl

 

Andrzej Szereda i Andrzej Jan Szereda

"Notariusz Szereda i Partner" Spółka Partnerska

91-416 Łódź, ul. Pomorska 19 lok. 39

tel. 42 632 46 18, tel/fax 42 632 46 24

email: mszereda@wp.pl

email: andrzej.szereda@notariusze.lodz.pl

email: andrzej.jan.szereda@notariusze.lodz.pl

 

Mieczysław Szmaciński

90-203 Łódź, ul. Pomorska 41

tel. 42 630 31 73

  

Anna Tosik

90-508 Łódź, ul. Gdańska 90

tel. 42 207 33 70, 530 82 60 60

email: anna.tosik@notariusze.lodz.pl

 

Jacek Tuchowski

90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 61

tel. 42 632 89 00

email: jacek.tuchowski@notariusze.lodz.pl

 

Jarosław Twardowski

90-402 Łódź, ul. Zachodnia 67/1

tel. 42 632 57 49, fax 42 671 07 53

email: jtwardowski.notariusz@gmail.com

email: jaroslaw.twardowski@notariusze.lodz.pl

 

Konrad Widziszewski

90-402 Łódź, ul. Andrzeja Struga 7 lok. 4

tel. 42 630 27 63

email: konrad.widziszewski@notariusze.lodz.pl

 

Mariusz Wróblewski

90-114 Łódź, ul. Sienkiewicza 33 lok. 1

tel. 42 681 25 65, 42 684 70 27, fax 42 632 75 15

email: mariusz.wroblewski@notariusze.lodz.pl

 

Anna Wypiorczyk

90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 107

tel. 42 632 00 03, tel/fax 42 632 71 33

email: a.wypiorczyk@wp.pl

email: anna.wypiorczyk@notariusze.lodz.pl

 

Anna Zalasińska

91-463 Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56

tel. 42 655 35 10, tel/fax 42 655 35 13

email: anna.zalasinska@notariusze.lodz.pl

 

Dawid Zieliński i Katarzyna Wichrowska

Spółka Cywilna

90-410 Łódź, ul. Piotrkowska 25

tel. 42 679 60 31, 42 611 90 04, 607 448 238, 608 665 085

email: dawid.zielinski@notariusze.lodz.pl

email: katarzyna.wichrowska@notariusze.lodz.pl

 

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.