Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Łęczyca

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Agnieszka Owsik

99-100 Łęczyca, ul. Belwederska 25

tel/fax 24 721 01 94, tel. 661 230 374

email: agnieszka.owsik@notariusze.lodz.pl

 

Krystyna Pacholska i Agnieszka Pacholska-Podlasiak

 Spółka Cywilna

99-100 Łęczyca, ul. M. Konopnickiej 10

tel. 24 721 87 70, 24 721 27 71

email: k.pacholska@op.pl

email: krystyna.pacholska@notariusze.lodz.pl

email: agnieszka.pacholska-podlasiak@notariusze.lodz.pl

  

Ewa Wojciechowska

99-100 Łęczyca, ul. Belwederska 22/19

tel. 24 721 58 85

email: wojciechowska@notariusze.waw.pl

email: ewa.wojciechowska@notariusze.lodz.pl

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.