Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Kutno

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Danuta Ambroziak i Dorota Trzeciecka

Spółka Cywilna

99-304 Kutno, ul. Skłodowskiej 2

tel. 24 253 34 66, tel/fax 24 254 95 13

email: danuta.ambroziak@op.pl

email: dorota.trzeciecka@op.pl

email: danuta.ambroziak@notariusze.lodz.pl

email: dorota.trzeciecka@notariusze.lodz.pl

 

Łukasz Borkowski

99-300 Kutno, ul. Długosza 7/3

tel/fax 24 254 60 00

email: lukasz.borkowski@notariusze.lodz.pl

 

Ewa Janowska-Maksimowicz

99-300 Kutno, ul. Żółkiewskiego 3

tel. 24 355 70 17

email: ewa.janowska-maksimowicz@notariusze.lodz.pl

 

Stanisław Kalusiński

99-300 Kutno, ul. Kościuszki 12

tel. 24 253 35 63, 24 254 29 33

email: stanislaw.kalusinski@notariusze.lodz.pl

  

Justyna Kotkowska

99-300 Kutno, ul. Królewska 32

tel. 24 253 80 38, 516 702 008

email: justyna.kotkowska@notariusze.lodz.pl

 

Wojciech Krakowiak

99-300 Kutno, ul. Lelewela 10

tel. 24 355 66 55

email: wojciech.krakowiak@notariusze.lodz.pl

 

Karolina Stolińska-Kowalczyk

99-300 Kutno, Pl. Wolności 1

tel. 24 252-50-68

email: karolina.stolinska-kowalczyk@notariusze.lodz.pl

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.