Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Kalisz

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Ewa Bladowska-Duda i Maciej Duda

Spółka Cywilna

62-800 Kalisz, ul. Przechodnia 6/2

tel. 62 757 00 24

email: ewa.bladowska-duda@notariusze.lodz.pl

email: maciej.duda@notariusze.lodz.pl

 

Arkadiusz Fraj

62-800 Kalisz, ul. Sukiennicza 8/2

tel. 62 767 20 55, 607 562 964

email: arkadiusz.fraj@notariusze.lodz.pl

 

Dominika Hajdo-Nowak

62-800 Kalisz, ul. Kazimierzowska 6/4

tel./fax 62 752 94 97, tel: 506 811 646

email: dominika.hajdo-nowak@notariusze.lodz.pl

 

Danuta Kasperuk

62-800 Kalisz, ul. Zamkowa 5/1

tel. 62 757 00 25, 62 766 41 02

email: danuta.kasperuk@notariusze.lodz.pl

 

Magdalena Koźlik-Chudzia

62-800 Kalisz, ul. Środmiejska 25/1

tel. 62 501 98 75

email: kancelaria@notariusze-kalisz.pl

email: magdalena.kozlik-chudzia@notariusze.lodz.pl

 

Klaudia Kubiak

62-800 Kalisz, Al. Wolności 17A

tel. 62 757 72 00

email: klaudia.kubiak@notariusze.lodz.pl

 

Andrzej Magdziński

62-800 Kalisz, ul.Kazimierzowska 6/8

 

Dariusz Rodecki

62-800 Kalisz, Al. Wolności 17

tel. 62 757 51 36, fax 62 768 55 15

email: rejent.rodecki@dgcs.com.pl

email: dariusz.rodecki@notariusze.lodz.pl

 

Beata Wojcieska

62-800 Kalisz, ul. Zamkowa 2/2a

tel. 62 764 59 70

email: kancelaria.wojcieska@interia.pl

email: beata.wojcieska@notariusze.lodz.pl

 

Olga Wojnarowska-Kucharska

62-800 Kalisz, ul. Franciszkańska 2/3

tel./fax 62 593 13 63

www.notariuszwkaliszu.pl

email: kancelaria@notariuszwkaliszu.pl

email: olga.wojnarowska-kucharska@notariusze.lodz.pl

 

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.