Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Bełchatów

Wykaz kancelarii notarialnych

 

Anna Galimska

97-400 Bełchatów, ul. 9 Maja 15

tel. 44 632 37 95

email: anna.galimska@notariusze.lodz.pl

 

Gabriela Gałkowska-Koźma i Wiesława Wejder-Gałkowska

Spółka Cywilna

97-400 Bełchatów, ul. Piłsudskiego 3

tel. 44 632 91 38

email: wejdergalkowska@interia.pl

email: gabriela.galkowska-kozma@notariusze.lodz.pl

email: wieslawa.wejder-galkowska@notariusze.lodz.pl

 

Michał Karlikowski

97-400 Bełchatów, ul. Pabianicka 4

tel/fax 44 632 16 70

email: michal.karlikowski@notariusze.lodz.pl

 

Ola Mroczkowska

97-400 Bełchatów, ul. Kościuszki 17

tel. 514 763 023

email: ola.mroczkowska@notariusze.lodz.pl

 

Jolanta Rychter

97-400 Bełchatów, ul. 9 Maja 15

tel. 44 632 13 80

email: jolanta.rychter@notariusze.lodz.pl

 

Janina Sitek

97-400 Bełchatów, ul. Mielczarskiego 1E

tel. 44 632 82 89

email: janina.sitek@poczta.onet.pl

email: janina.sitek@notariusze.lodz.pl

 

Katarzyna Terlecka-Morawiec

97-400 Bełchatów, ul. Pabianicka 4

tel. 603 197 371

email: katarzyna.terlecka-morawiec@notariusze.lodz.pl

 

Agata Uryszek

97-400 Bełchatów, ul. 19 stycznia 4

tel. 44 635 63 64

email: a_uryszek@op.pl

email: agata.uryszek@notariusze.lodz.pl

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.