Wyszukaj w treści serwisu:

Ładuję wyszukiwarkę

 

Lista aplikantów notarialnych

Izby Notarialnej w Łodzi

   

Aplikanci nabór 2015 r.

Lp.

Imię i nazwisko aplikanta

imię i nazwisko patrona

1.            

Piotr Ciepły

Janusz Kozłowski

Kancelaria Notarialna w Łodzi

2.            

Magdalena Foryś

Anna Marciniak-Sikora

Kancelaria Notarialna w Łodzi

3.            

Justyna Gawlik

Agnieszka Bilska
Kancelaria Notarialna w Radomsku

4.            

Marta Gemel

Magdalena Gemel

Kancelaria Notarialna w Tomaszowie Mazowieckim

5.            

Maciej Hajdukiewicz-Zybert

Ewa Hajdukiewicz-Zybert
Kancelaria Notarialna w Łasku

6.            

Kamila Irla-Piotrowska

Beata Brzeżańska

Kancelaria Notarialna w Rawie Mazowieckiej

7.            

Justyna Jaszczak-Kata

Bartosz Dygas

Kancelaria Notarialna w Aleksandrowie Łódzkim

8.            

Ewa Karbowiak

Krzysztof Kabara
Kancelaria Notarialna w Łodzi

9.            

Wioletta Kosowska

Sylwia Belka

Kancelaria Notarialna w Łodzi

10.        

Kinga Kowalczyk

Małgorzata Kowalczyk

Kancelaria Notarialna w Piotrkowie Trybunalskim

11.        

Milena Kulińska

Dorota Kalsztein

Kancelaria Notarialna w Łodzi

12.        

Mariola Majda

Janusz Kozłowski

Kancelaria Notarialna w Łodzi

13.        

Marcin Olszewski

Radosław Kaniecki
Kancelaria Notarialna w  Łodzi

14.        

Sylwia Pacholec-Kowalik

Barbara Danielewicz

Kancelaria Notarialna w Gostyninie

15.        

Emilia Pernej

Radosław Kaniecki

Kancelaria Notarialna w Łodzi

16.        

Ewelina Przywitowska

Aneta Jodko

Kancelaria Notarialna w Płocku

17.        

Joanna Śliwakowska-Walaszczyk

Magdalena Koźlik-Chudzia

Kancelaria Notarialna w Kaliszu

18.        

Monika Tokarska

Agnieszka Wróblewska

Kancelaria Notarialna w Łodzi

 

Aplikanci nabór 2016 r.

Lp.

Imię i nazwisko aplikanta

Imię i nazwisko patrona

1.            

 

Katarzyna Biniecka

Paulina Turlik-Reczek

Kancelaria Notarialna w Łodzi

2.            

Paweł Domżalski

Piotr Domżalski

Kancelaria Notarialna w Mławie

3.            

Michalina Dudka

Ewa Sługocka

Kancelaria Notarialna w Łodzi

4.            

Joanna Filipiak

Janusz Kozłowski

Kancelaria Notarialna w Łodzi

5.            

Anna Flak-Cieślak

Magdalena Krakowińska

Kancelaria Notarialna w Łodzi

6.            

Piotr Klimczak

Bartłomiej Janicki

Kancelaria Notarialna w Aleksandrowie Łódzkim

7.            

Paweł Kostanek

Katarzyna Kubica

Kancelaria Notarialna w Konstantynowie Łódzkim

8.            

Patrycja Król

Joanna Krasińska

Kancelaria Notarialna w Łodzi

9.            

Jan Macha

Jacek Sobczak

Kancelaria Notarialna w Konstantynowie Łódzkim

10.        

Magdalena Nowak

Agata Zawadzka-Bernasiak

Kancelaria Notarialna   w Łodzi

11.        

Wioleta Robakowska

Dorota Kalsztein

Kancelaria Notarialna w Łodzi

12.        

Anna Schmidt

Bartosz Krawczyk

Kancelaria Notarialna w Zgierzu

13.        

Marta Skowrońska

Zuzanna Lucińska

Kancelaria Notarialna w Łodzi

14.        

Mateusz Szwed

Janusz Kozłowski

Kancelaria Notarialna w Łodzi

15.        

Grzegorz Taranek

Bogdan Grad

Kancelaria Notarialna w Tomaszowie Mazowieckim

16.        

Jagoda Wiśniewska

Anna Narolska

Kancelaria Notarialna w Łodzi

17.        

Patrycja Wojtysiak

Jacek Sobczak

Kancelaria Notarialna w Konstantynowie Łódzkim

18.        

Agnieszka Wróblewska

Mariusz Wróblewski

Kancelaria Notarialna w Łodzi

19.        

Aneta Zubowicz-Kiełbus

Jan Salmonowicz

Kancelaria Notarialna w Żyrardowie


 

Aplikanci nabór 2017 r.

L.p.

Imię i nazwisko aplikanta

imię i nazwisko patrona

1.            

Katarzyna Burczyńska

Artur Omelan

Kancelaria Notarialna w Płocku

2.            

Ewelina Ciapińska

Aleksandra Kałuzińska-Zacharewicz

Kancelaria Notarialna w Radomsku

3.            

Dominika Chojnacka

Jakub Królak

Kancelaria Notarialna  w Ostrowie Wielkopolskim

4.            

Joanna Drewniak

Grzegorz Gawior

Kancelaria Notarialna w Łodzi

5.            

Marta Grzegory-Roróg

Romualda Mieczkowska

Kancelaria Notarialna w Tomaszowie Mazowieckim

6.            

Monika Gzik

Tomasz Chowański

Kancelaria Notarialna w Ostrzeszowie

7.            

Marta Klimczak

Marek Bocian

Kancelaria Notarialna w Tomaszowie Mazowieckim

8.            

Hipolit Klubczewski

Dariusz Kupis

Kancelaria Notarialna w Pabianicach

9.            

Joanna Krysińska

Ewa Sługocka

Kancelaria Notarialna w Łodzi

10.        

Monika Majchrzak-Nowak

Danuta Kasperuk

Kancelaria Notarialna w Kaliszu

11.        

Kinga Mandat-Kucharska

Włodzimierz Fijałkowski

Kancelaria Notarialna w Łodzi

12.        

Marlena Matras

Agnieszka Grzejszczak

Kancelaria Notarialna w Łodzi

13.        

Aleksandra Nierychła

Małgorzata Nierychła

Kancelaria Notarialna w Łodzi

14.        

Patrycja Olsińska

Małgorzata Król

Kancelaria Notarialna w Łodzi

15.        

Kaja Smolak

Paulina Turlik-Reczek

Kancelaria Notarialna w Łodzi

16.        

Katarzyna Smyk

Anna Osman-Sorek

Kancelaria Notarialna w Łodzi

17.        

Karolina Sobocińska

Dorota Kalsztein

Kancelaria Notarialna w Łodzi

18.        

Dagmara Szkudlarek

Izabela Jankowska-Kmieć

Kancelaria Notarialna w Łodzi

19.        

Paulina Tylak

Wojciech Mieczkowski

Kancelaria Notarialna w Łodzi

20.        

Beata Wiśniewska

Konrad Widziszewski

Kancelaria Notarialna  w Łodzi

21.        

Karolina Wojcieska

Beata Wojcieska

Kancelaria Notarialna w Kaliszu

22.        

Mateusz Ziuziakowski

Grzegorz Gawior

Kancelaria Notarialna w Łodzi


 

Aplikanci nabór 2018 r.

L.p.

Imię i nazwisko aplikanta

imię i nazwisko patrona

1.            

Klaudia Bugajak

Sabina Paprocka

Kancelaria Notarialna w Poddębicach

2.            

Aneta Dorożko

Anna Nowakowska-Lewek

Kancelaria Notarialna w Łodzi

3.            

Maria Jackowska

Sylwia Belka

Kancelaria Notarialna w Łodzi

4.            

Marcin Jarzyna

przerwa w odbywaniu aplikacji

od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.

5.            

Maja Kotecka

Piotr Kotecki

Kancelaria Notarialna w Łodzi

6.            

Jakub Kowalczyk

Romualda  Mieczkowska

Kancelaria Notarialna w Tomaszowie Mazowieckim

7.            

Diana Luty

Anna Włodarczyk

Kancelaria Notarialna w Głownie

8.            

Łucja Małolepsza

Paulina Góra

Kancelaria Notarialna w Wieluniu

9.            

Marta Nikodemska

Ewa Janowska-Maksimowicz

Kancelaria Notarialna w Kutnie

10.        

Dominika Sojka

Anna Kaszewska

Kancelaria Notarialna w Płocku

11.        

Monika Sudół

Marek Bocian

Kancelaria Notarialna w Tomaszowie Mazowieckim

12.        

Emilia Waśkiewicz

Renata Waśkiewicz

Kancelaria Notarialna w Opocznie

13.        

Aleksandra Wawrzyniak

Dorota Kalsztein

Kancelaria Notarialna w Łodzi

14.        

Marta Włodarczyk

przerwa w odbywaniu aplikacji

od 01.02.2019 r. do 31.12.2019 r.

15.        

Wadim Wróblewski

Mariusz Wróblewski

Kancelaria Notarialna w Łodzii


 

 

Obsługa techniczna, projekt i wykonanie: Xperion       •     Copyright © Izba Notarialna w Łodzi. Wszystkie prawa zastrzeżone.